Profhilo – molekuła młodości

Co to jest Profhilo?

Profhilo to światowa innowacja w dziedzinie odmładzania i bioremodelingu skóry. Unikalny, w pełni innowacyjny produkt na rynku medycyny estetycznej.
Rewolucyjna formuła – hybrydowy kompleks na bazie kwasu hialuronowego, zwalczający zwiotczenie skóry w strefie policzkowej i linii żuchwy.

Profhilo zwany również molekułą młodości gwarantuje wielopłaszczyznowe odmłodzenie skóry, neutralizuje zwiotczenie skóry, opadanie tkanek, przywraca utracone z wiekiem parametry skóry.

Profhilo otrzymał złotą statuetkę za najlepszy zabieg wzmacniający skórę na kongresie AMEC w Paryżu oraz główną nagrodę w kategorii: „Iniekcyjna Innowacja roku 2015/2016” na targach CCR w Londynie.

Jak działa Profhilo?

Bioremodeling – przebudowa skóry
Przywraca utracony owal twarzy
Neutralizuje opadające policzki, tzw. „chomiczki”
Wysmukla rysy twarzy
Wygładza zmarszczki
Napina skórę, przywraca elastyczność i sprężystość
Poprawia nawilżenie

Na czym polega innowacyjność Profhilo?

Profhilo składa się ze Stabilizowanych Kompleksów Hybrydowych kwasu hialuronowego o najwyższym na świecie stężeniu aż 64 mg w jednej dawce, w formie 2 rodzajów kwasu hialuronowego połączonych termicznie, bez dodatków chemicznych.

Powolnie i długotrwale uwalniająca się z miejsca wstrzyknięcia molekuła młodości Profhilo działa jak miliony sprężynek, które uruchamiają produkcję elastyny i kolagenu. W efekcie odmładza, wzmacnia i zagęszcza skórę, przywraca jej utraconą elastyczność i sprężystość, wygładza zmarszczki, wysmukla rysy twarzy, nadaje efekt liftingu i biorewolumetrii, przywraca utracony kontur twarzy.

Dzięki całkowitemu wyeliminowaniu związków chemicznych BDDE używanych w wypełniaczach i zastąpieniu ich opatentowanym procesem stabilizacji termicznej, preparat ma przedłużone działanie i jest w pełni bezpieczny. Pacjent nie jest narażony na uczulenia, podrażnienia skóry, nie ma obaw o ewentualne odkładanie się w organizmie substancji chemicznych i emulgujących.

Ponadto proces stabilizacji termicznej umożliwił po raz pierwszy połączenie w jedną molekułę młodości wyselekcjonowanych cząstek L-HA i H-HA kwasu hialuronowego. W ten sposób powstała nowa hybrydowa formuła o najwyższym na świecie stężeniu kwasu hialuronowego aż 64 mg w jednej dawce, której zaletą jest bezpieczeństwo oraz odporność na degradację i migrację.

Wyselekcjonowane cząsteczki mają właściwości przeciwzapalne, biorewitalizujące, regeneracyjne, biostymulujące, przywracające utracone rusztowanie skórne.

Dzięki tej innowacji możliwe jest uzyskanie bioremodelingu – przebudowy wiotkiej skóry z natychmiastowym efektem sprężystości. Profhilo odżywia komórki skórne i na długo przywraca utracony kontur i jędrność twarzy.

Jakie są zalety Profhilo?

Profhilo jest to wysoce jednorodny produkt, łatwy do wstrzyknięcia, gwarantujący zawsze naturalne rezultaty zabiegu bez nadkorekcji i ryzyka rozpuszczania hialuronidazą. Profhilo nie poszerza twarzy i nie robi efektu tzw. „nalania”. Dzięki budowie molekularnej nie powstają siniaki czy zgrubienia podskórne.
Szybkie efekty – rezultaty widać już po 1 zabiegu, a pełna kuracja to 2 sesje w odstępie miesiąca.

Jaki jest przebieg zabiegu?

Zabieg nie wymaga szczególnego przygotowania.

Procedura polega na wykonaniu 10 wkłuć na twarzy, po 5 na stronę, w specjalnie wybranych punktach anatomicznych.

Po zabiegu może pojawić się obrzęk i zaczerwienienie, które zwykle mijają w ciągu kilku godzin.

Jak długo utrzymują się efekty zabiegu?

Widoczne efekty utrzymują się najczęściej około 1-1,5 roku.
W celu przedłużenia i wzmocnienia efektu można wykonać 1-2 zabiegi przypominające rocznie.

Wskazania

 • wiotka skóra;
 • zmarszczki;
 • opadający owal twarzy;
 • utracony kontur twarzy;
 • zwiotczała skóra w okolicy twarzy, szyi, ramion, grzbietów dłoni, łokci, kolan, dekoltu.

Przeciwwskazania

 • nadwrażliwość na kwas hialuronowy;
 • ciąża i okres karmienia piersią;
 • choroby nowotworowe;
 • zaburzenie krzepnięcia krwi;
 • stosowanie leków przeciwzakrzepowych;
 • grzybicze i bakteryjne infekcje skóry oraz stany zapalne;
 • aktywna opryszczka.