Mezoterapia igłowa głowy

Popraw kondycję skóry głowy i ciesz się pięknymi włosami!

Na czym polega zabieg mezoterapii igłowej głosów?

Zabieg polega na wstrzyknięciu w skórę głowy preparatu o specjalnym składzie, który bezpośrednio wpływa na kondycję włosów i stan skóry. Preparat wstrzykuje specjalista. Aby zabieg przyniósł oczekiwany rezultat, należy wykonać kilka serii.

Jakie są wskazania do zabiegu?

Zabieg przeznaczony jest dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą pozbyć się problemu:

  • utraty włosów w wyniku utraty progresywnej (hormonalnej i/lub dziedzicznej) bądź na skutek reakcji związanych ze stresem, zmęczeniem, złym odżywianiem, ciążą;
  • sezonowego wypadania włosów;
  • słabych, rzadkich i cienkich włosów pozbawionych blasku;
  • odwodnionej struktury włosa;
  • łupieżu;
  • przetłuszczających się włosów.

Bezpieczeństwo zabiegu

Mezoterapia igłowa głowy jest bezpieczna i rekomendowana przez specjalistów. Preparat Dermaheal HL został wyróżniony w prestiżowym konkursie przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych i otrzymał tytuł Perły Dermatologii Estetycznej 2013 w kategorii ,,Najlepszy preparat do mezoterapii”.

Szybkość i trwałość efektów

Efekty mezoterapii igłowej głowy Dermaheal HL widać po serii kilku zabiegów. Już pierwszych kilka aplikacji wyraźnie wpływa na kondycję włosów i skóry głowy. Aby uzyskać jak najlepsze rezultaty, należy skonsultować się z lekarzem i ustalić dokładny plan leczenia.

Komfort

Zabieg mezoterapii igłowej trwa ok. 30 minut i wykonywany jest przez lekarza specjalistę. Cały cykl leczenie obejmuje od kilku do kilkunastu wizyt, co pozwala uzyskać świetne efekty w stosunkowo krótkim czasie.